Tłumacz Polskiego

Tłumaczenie z języka polskiego bądź na język polski to nasza propozycja zarówno dla obcokrajowców, jak i dla Polaków, którzy potrzebują przekładu dowolnego tekstu lub dokumentu z języka obcego na rodzimy bądź na odwrót. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy, którzy dokonują profesjonalnych przekładów w 10 językach (w tym w języku polskim). Niezależnie od tłumaczonego tekstu zawsze zachowuje on właściwy styl, formę oraz pełną wartość merytoryczną. Gwarantujemy rzetelność, poprawność i pełen profesjonalizm, jednak przede wszystkim wyróżnia nas imponująco krótki czas realizacji zleceń.

NISKIE CENY

Mamy jedne z najniższych cen na rynku tłumaczeniowym!

TYLKO RZETELNE TŁUMACZENIA

Współpracujemy tylko z doświadczonymi tłumaczami, dzięki czemu masz pewność, że Twoje tłumaczenie będzie na najwyższym poziomie!

CHCESZ WYCENIĆ, A NASTĘPNIE ZAMÓWIĆ TŁUMACZENIE?

Spieszy Ci się? Potrzebujesz natychmiast tłumaczenia z języka angielskiego bądź na język angielski? Doskonale trafiłeś! Działamy podobnie jak tradycyjne biuro tłumaczeń, z tą różnicą, że zdecydowanie szybciej. Natychmiast wycenimy Twoje zlecenie, a następnie dokonamy przekładu najszybciej na rynku! Działamy online, bez zbędnych formalności. Szanujemy Twój czas, dlatego każde tłumaczenie z polskiego na angielski, z angielskiego na polski, czy w jakiejkolwiek innej konfiguracji językowej realizujemy rzetelnie, profesjonalnie, a przede wszystkim właśnie imponująco szybko – przekonaj się!

Tłumaczenia specjalistyczne i przysięgłe na język angielski i z angielskiego

Tłumaczenia techniczne, naukowe, tłumaczenia dokumentów sporządzonych po angielsku – wszystko to nie stanowi dla nas żadnego problemu. Nasi tłumacze przysięgli to gwarancja rzetelności przekładu i jego zgodności z obowiązującymi przepisami oraz standardami w tym zakresie. Każdy współpracujący z nami tłumacz dysponuje niezbędnymi kompetencjami w zakresie języka angielskiego oraz w konkretnej, wymaganej dziedzinie. Co więcej, warto pamiętać, że tłumacz przysięgły języka angielskiego to w wielu sytuacjach konieczność (np. w zakresie świadectw, testamentów, czy pełnomocnictw).

Przetłumaczymy zatem Twoją pracę naukową, dokumentację medyczną, Twoje świadectwo, a także Twoje CV. Prześlij nam po prostu tekst, a my szybko i bez zbędnych formalności dokonamy odpowiedniego przekładu, niezależnie czy będzie on polsko – angielski, angielsko – polski, czy też w konfiguracji z innym językiem obcym.

Język angielski to najpopularniejszy język na świecie

Choć jest dopiero trzecim (po hiszpańskim i mandaryńskim) najczęściej używanym językiem świata (dziś w języku tym mówi ponad 1,6 miliarda ludzi), to właśnie jego najczęściej uczymy się w szkole, posługują się nim dyplomaci, artyści, ludzie mediów i biznesu, politycy oraz naukowcy (angielski jest oficjalnym językiem nauki). Co więcej, popularność języka angielskiego stale rośnie. Nic dziwnego zatem, że tłumaczenie tekstów z angielskiego na polski, bądź jakikolwiek inny język, jest tak wszechobecne i potrzebne.

Dla nas język angielski techniczny, branżowy, czy zwyczajnie ten potoczny, nie mają żadnych tajemnic. Potrzebujesz przekładu? Zrealizujemy go dla Ciebie lub Twojej firmy. Wystarczy przesłać online tekst i wybrać polecenie przetłumacz. Nasi tłumacze zadbają zarówno o poprawność tłumaczenia, jak i o jego odpowiedni styl i formę, odpowiadające charakterowi tekstu, także w kontekście kulturowym, czy też specyfiki danego biznesu.